Zakończone XII Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych

Drużyna smoczych łodzi FAM zajęła pierwsze miejsce w grupie B

Podczas zawodów odbyły się 3 biegi. Pierwszym był eliminacyjny, który na podstawie czasu określał przynależność do jednej z trzech kategorii Sport, Amator i FUN. Nasza drużyna W  wyścigu eliminacyjnym zajęła 2 miejsce z czasem 1m04s81ms, który to nas sklasyfikował do kategorii amator.

Miło nam poinformować, że po bardzo zaciętym boju FAM Chełmno zajął pierwsze miejsce w grupie B Amator na 200m.

W ogólnej klasyfikacji zabrakło naszej drużynie 2 miejsc do podium. Wyścigi były bardzo wyrównane, osady przepływały linię mety z różnicą czasu często liczącą tylko kilka setnych sekund. W pierwszej rundzie eliminacyjnej FAM-TO zajął 4 miejsce z czasem gorszym o 98ms od pierwszego.

Po zakończonych zawodach odbyła się dekoracja. Z której jesteśmy bardzo dumni, ponieważ medale wyprodukowała firma FAM Technika odlewnicza.

Wieczorem odbyła się impreza integracyjna na którą byli zaproszeni wszyscy uczestnicy i goście.

Zwycięzcom gratulujemy miejsc na podium, dziękujemy wszystkim osadom startujących w zawodach i naszej drużynie za intensywną walkę.