XIII CHEŁMIŃSKIE REGATY ŁODZI SMOCZYCH

Stowarzyszenie Sportów Wodnych „DRAGON” w Chełmnie, zorganizowało XIII CHEŁMIŃSKIE WYŚCIGI ŁODZI SMOCZYCH, które odbyły się 29.08.2020 nad Jeziorem Starogrodzkim.

Jak co roku nad Jeziorem Starogrodzkim odbyły się wyścigi łodzi smoczych. W tym razem zawody zostały wyjątkowo zorganizowane pod koniec sierpnia, ale nie przeszkodziło to wystawić drużyny FAM Chełmno do boju. W barwach firmowych FAM-Technika Odlewnicza wystartowali:

11. Rafał Przybył

Przed zawodami zostały zorganizowane treningi na których nasi zawodnicy trenowali zgranie, perfekcyjne wyjście po wodę i potężne pociągnięcia. Zapał, serce i żądza zwycięstwa pozwoliły ustanowić nowy firmowy rekord z czasem 1:03 sek na 200m.

Drużyna FAM Technika Odlewnicza w wyścigach eliminacyjnych zakwalifikowała się do kategorii FUN. Będąc tylko jedną pozycje niżej od kategorii SPORT.

FAM Technika Odlewnicza (biała łódź) w walce po zwycięstwo

W finale kat. FUN drużyna FAM Technika Odlewnicza zajęła 2 miejsce z czasem 1:04:22, będąc wolniejszym od zwycięzców o 0:00:31.

Warto zaznaczyć, że medale zostały wykonane i ufundowane przez FAM Technika Odlewnicza.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za reprezentowanie FAM. Również dziękujemy naszym kibicom za solidny doping. Bez tego nie byłoby możliwe osiągnięcie tak wysokich wyników.

Radość naszego kapitana z zajętego miejsca wraz z medalem i pucharem zawodów.

Drużyna FAM Chełmno startuje co roku w Chełmińskich zawodach. Wszystkich zainteresowanych pracowników zapraszamy do wspólnej zabawy.