Targi KOMPOZYT-EXPO Kraków 2019

 

FAM Technika Odlewnicza na targach kompozytowych w Krakowie

 

8 października, punktualnie o godzinie 9.30 rozpoczęła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Targów KOPOZYT-EXPO. Podczas oficjalnego otwarcia Targów Wiceprezes firmy Targi Targi w Krakowie Ewa Woch podziękowała firmom, które są obecne na Targach od samego początku.

Gościem specjalnym był Przemysław Świercz, kapitan reprezentacji Polski w AMP Futbolu, który wygłosił mowę motywacyjną. Zaprezentowano także przygotowany specjalnie na jubileusz reportaż o polskiej branży kompozytów.

 

Dwa dni wypełnione prezentacjami branżowych

nowości, networkingiem, a także eksperckimi

prelekcjami – krótko mówiąc – dziesiąta,

jubileuszowa edycja

KOMPOZYT-EXPO® zakończona.

 

Wizja przyszłości rysuje się w pięknych barwach, choć jak przyznaje Ewa Woch, wiceprezes Targów w Krakowie: „każdego roku przed nami staje wielkie wyzwanie i tylko dzięki intensywnej pracy udaje się nam sprostać rosnącym wymaganiom sektora, który widzi w KOMPOZYT-EXPO® idealne miejsce do zdobywania kolejnych klientów, zamówień i projektów. Jesteśmy bowiem w gronie takich państw, jak Niemcy i Wielka Brytania, które stale rozwijają produkcję materiałów kompozytowych. Te tendencje widać szczególnie dobrze na naszych targach”.

 

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®  gdzie uczestniczył FAM Technologia Odlewnicza są jednym z najważniejszych miejsc spotkań przedstawicieli branży materiałów kompozytowych w Europie Środkowo-Wschodniej od dziesięciu lat.

 

Przez ten czas w roli wystawcy spotkaliśmy się z blisko 1800 firmami z całego świata, a targi odwiedziło ponad 25 tys. zwiedzających. Te liczby są najlepszym podsumowaniem naszej dotychczasowej pracy – wyjaśniała Pani Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.

 

Źródło: https://www.kompozyt-expo.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.