Klamki antybakteryjne dla firm i klientów indywidualnych

Klamki antybakteryjne dla firm i klientów indywidualnych

 

Każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, jak wiele bakterii, wirusów i pleśni każdego dnia przenosimy przy pomocy naszych dłoni. Dotykając w miejscach publicznych klamek drzwiowych i okiennych, szybko narażamy się na kontakt z różnymi drobnoustrojami. Bardzo nowoczesnym i skutecznym rozwiązaniem jest stosowanie klamek ze specjalistyczną powłoką antybakteryjną – zarówno w przestrzeni publicznej, jak i naszych domach.

 

Jak działa powłoka antybakteryjna?

 

Jony srebra posiadające silne właściwości antymikrobiologiczne, w połączeniu z odpowiednio dobranymi substancjami czynnymi pozwalają na bardzo skuteczne eliminowanie rozmnażania się mikroorganizmów pomiędzy kolejnymi cyklami czyszczenia. Po zastosowaniu takiej powłoki można zaobserwować zmniejszenie się ilości bakterii na danej powierzchni aż o 97% w ciągu jednej doby. Powłokę tę można zastosować do ochrony powierzchni galwanizowanych i malowanych przy pomocy farb proszkowych oraz na mokro.

 

Oferta klamek bakteryjnych dla firm i dużych Klientów

 

W Polsce tylko jeden producent oferuje możliwość krycia klamek ze swojego asortymentu powłoką z dodatkiem jonów srebra. FAM to marka znana na rynku i ceniona, z uwagi na bogaty wybór rozwiązań. Oferuje produkcję seryjną klamek przy zastosowaniu technologii CNC dla firm i sieci handlowych, hoteli i urzędów. Istnieje możliwość wyboru różnych rozwiązań i modeli. Największą popularnością cieszą się klamki z serii nazywanych planetami – Venus, Jupiter, czy Neptun.

 

Jako jeden z nielicznych producent wykorzystuje cztery materiały do produkcji klamek:

 

  • Aluminium,
  • Magnez,
  • Cynk
  • Tworzywa sztuczne.

 

Istnieje możliwość realizacji kompleksowego zamówienia na klamki okienne, do drzwi zewnętrznych, drzwi PVC.

 

Takie klamki powinny znaleźć się w każdym dużym biurowcu, w którym pracuje wiele osób, w urzędach, sądach, na uczelniach, w szkołach, galeriach handlowych, na dworcach, w hotelach i wszelkich placówkach medycznych, jak szpitale i przychodnie.

 

Klamki z powłoką antybakteryjną do domów i mieszkań

 

Coraz częściej to rozwiązanie stosuje się również w domach i większych budynkach mieszkalnych. Nowocześni deweloperzy sami decydują się na zakup klamek pokrytych powłoką z jonami srebra, aby zminimalizować ilość bakterii oraz pleśni, które rozwijają się na nich. W ten sposób można skutecznie zadbać o zdrowie publiczne. Właściciele domków jednorodzinnych chętnie wymieniają zarówno klamki zewnętrzne, jak i te w drzwiach do poszczególnych pomieszczeń, chcąc dbać o zdrowie swoich bliskich.

 

Jakie są najważniejsze zalety stosowania powłoki antybakteryjnej na klamkach?

 

Warto wiedzieć, że zastosowanie klamek antybakteryjnych z jonami srebra niesie za sobą wiele korzyści:

 

  • powłoka wykazuje długotrwałą skuteczność,
  • jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego,
  • wykazuje dobre właściwości dermatologiczne,
  • jest odporna na działanie środków chemicznych stosowanych do czyszczenia powierzchniowego.

 

Klamki antybakteryjne są dla nas nie tylko bezpieczne, ale w zakładach pracy, miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu, a nawet w domach mieszkalnych chronią nas przed niebezpiecznymi bakteriami i pleśniami, które bardzo szybko się namnażają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.