International Automotive Business Meeting IABM 2019

FAM TECHNIKA ODLEWNICZA WYBIERA SIĘ NA IABM 2019 GDZIE BĘDĄ UKAZANE NAJNOWSZE TRENDY W SEKTORZE AUTOMOTIVE, ORAZ ZORGANIZOWANE SPOTKANIA Z BUYERAMI VIP Z EUROPY, AZJI I USA

 

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. FAM Technika Odlewnicza jako jeden z przedstawicieli branży motoryzacyjnej bierze udział wraz z ponad 300 innymi przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.

 

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. FAM Technika Odlewnicza jako producent w branży motoryzacji również będzie uczestniczyć w spotkaniach.

Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie.

IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

 

Pojazdy autonomiczne i elektryczne stawiają nowe wyzwania dla dostawców Tier 1

 

Poniżej w skrócie z najważniejsze informacje.

 

Zeszłoroczne IABM:

źródło: https://www.iabmevent.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.