BUDMA 2020 – nowości w okuciach

 

FAM – Technika Odlewnicza na targach w Poznaniu

 

Okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

 

FAM – Technika Odlewnicza prezentuje swoje możliwości już dziś!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali 5 na stoisko  3.

Zeszłoroczna BUDMA to trendy, spotkania, biznes! Blisko 50 000 uczestników targów, 1000 wystawców, 43 produkty nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Złotego Medalu MTP, ponad 150 targowych premier rynkowych, interaktywne wydarzenia, spotkania z autorytetami i celebrytami, a przede wszystkim moc biznesowych rozmów na stoiskach.

 

W tym roku jest równie atrakcyjni! A to jeszcze nie koniec targów.

 

FAM – Technika Odlewnicza na targach BUDMA 2020 prezentuje gamę produktów do okien i drzwi

Wszystkich którzy chcieliby zobaczyć nasze produkty z bliska zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.