EUROGUS 2020

 

FAM – Technika Odlewnicza na targach w Norymbergi

 

W tym roku odbywa się 13 edycja targów EUROGUSS, która ma miejsce co 2 lata. Są to największe targi w EUROPIE koncentrujące się na procesach odlewnictwa ciśnieniowego. Ukazujących innowacyjne rozwiązania z zakresu odlewnictwa z takich materiałów jak aluminium, magnez czy cynku. Uzupełnieniem całości targów są możliwości maszyn CNC, form odlewniczych, sposobów optymalizacji, wykorzystywania druków 3D.

 

FAM – Technika Odlewnicza prezentuje swoje możliwości już dziś!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do hali 9 na stoisko  9-658.

Pierwszy raz targi odbyły się w Sindelfingen w 1996 z 93 wystawcami, dzisiaj jest to jedne z największych i najważniejszych wydarzeń targowych w Europie dotyczących przemysłu odlewnictwa ciśnieniowego. W 2018 liczba wystawców wynosiła 641 przyciągając niesamowitą liczbę 15 tysięcy zwiedzających

 

W tym roku ponad 55 uczestników spośród 750 wystawców stanowią firmy zagraniczne pochodzące z 36 różnych krajów. Największą część wystawców stanowią firmy europejskie. Sektor odlewnictwa ciśnieniowego stanowi największą grupę wystawców około 39 procent z całości. Pozostałe stoiska dotyczą zagadnień związanych z odlewnictwem, jak maszyny do konstruowania form i narzędzi, rodzaje stopów, logistyka zaopatrzeniowa materiałów.

Na targach zwiedzający mogą zobaczyć wystawców specjalizujących się w post produkcji odlewniczej. Czyli kontrola jakości produktów, obróbka powierzchni, kontrola procesów technologicznych i wiele innych

 

FAM – Technika Odlewnicza na targach EUROGUSS 2020 prezentuje innowacyjne rozwiązania jakie stosuje w odlewnictwie ciśnieniowym. Wachlarz naszych możliwości z przyjemnością będzie zaprezentowany każdemu kto nas odwiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.