FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o
 
Twoja przeglądarka nie obsługuje Flash'a. Zainstaluj FlashPlayera.
Twoja przeglądarka nie obsługuje Flash'a. Zainstaluj FlashPlayera.
 
Twoja przegldąrka nie obsługuje Flash'a. Zainstaluj FlashPlayera.
 
Twoja przegldąrka nie obsługuje Flash'a. Zainstaluj FlashPlayera.
Partnerzy

Newsletter
 
   

Strona główna > Partnerzy

Partnerzy

POLMONT

Firma Polmont należy do niemieckiej grupy kapitalowej POLMONT GmbH, świadczy usługi w zakresie wykonywania odlewów ze stopów cynku, magnezu, aluminium, brązu i mosiądzu. Proponuje kompleksową realizację zleceń zaczynając od fazy projektowania formy, poprzez jej budowę, wykonanie odlewów i wykończenie powierzchni odlanych detali.

www.polmont.de
 


FICOMIRRORS

 

Ficosa International to firma z 50-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji i rozwoju systemów oraz komponentów motoryzacyjnych na całym świecie. Aktywność firmy skupia się wokół sektora samochodowego, wnosząc sporo innowacji oraz cennych badań technologicznych. Polityka firmy opiera się na rozwoju oraz produkcji komponentów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

www.ficosa.com
 


ADOLF WÜRTH GmbH & CO

 

WÜRTH to światowy lider w dystrybucji produktów dla przemysłu. Firma obecna jest w 81 krajach, gdzie działa 340 samodzielnych firm powiązanych kapitałowo z Koncernem. Oferuje ponad 56 tys. produktów, w tym: narzędzia ręczne i elektronarzędzia, elementy złączne (śruby, wkręty, nakrętki, podkładki itp.), akcesoria meblowe, produkty chemiczno – techniczne, produkty do obróbki skrawaniem oraz kompleksowe wyposażenia warsztatu i magazynu. Wartość sprzedaży firmy w
2004 roku przekroczyła 6,2 mld euro.

http://www02.wuerth.com
 


WINKHAUS

 

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi. Dla stałych klientów oferuje program do konstrukcji i kalkulacji stolarki budowlanej WH-OKNA. Wersja dealerska programu WH-OKNA w kapitalny sposób ułatwia współpracę i kontakty pomiędzy producentem a firmą sprzedającą stolarkę budowlaną. Poza produkcją i handlem swoim klientom firma zapewnia szkolenia techniczne i marketingowe, jak również fachową pomoc w pozyskiwaniu funduszy europejskich.

www.winkhaus.com.pl
 


FAKRO

 

FAKRO to lider w produkcji i sprzedaży okien dachowych w Polsce i jedna z wiodących firm na świecie z 17% udziałem w rynku globalnym. Firma produkuje także akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, siłowniki, układy zdalnego sterowania, systemy oddymiania. FAKRO to również znaczący światowy producent składanych
schodów strychowych.

http://www.fakro.pl
 


VBH

Spółka VBH Polska jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do okien drewnianych i z PCV oraz artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki okienne i komplety drzwiowe, chemia budowlana, okapniki, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, zamki i rygle drzwiowe, wkręty i narzędzia do montażu stolarki itp. Potwierdzeniem prężnego rozwoju firmy jest wejście w sektory rynku, z którymi VBH nie było dotąd kojarzone, jak np.: obsługa dużych projektów budowlanych, okucia meblowe czy kompleksowe projektowanie i wyposażanie lakierni.

http://www.vbh.pl
 


Fabryka Mebli FORTE S.A.

Fabryki Mebli FORTE od początku swojej działalności, tj. od roku 1992 zajmują czołowe miejsce w gronie producentów mebli w Polsce. Firma, notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 1996 roku. Jest filarem Grupy Kapitałowej FORTE, która liczy obecnie dwanaście spółek o profilu handlowym i produkcyjnym (w Polsce i za granicą). Prowadząc swoją działalność Grupa FORTE ukierunkowana jest na eksport, który stanowi ponad 60% sprzedaży ogółem.

http://www.forte.com.pl/pl


Schuring

Firma Schüring jest jednym z pionierów w rozwoju technologii okien z tworzyw sztucznych. Obecna oferta firmy to: całościowy program do produkcji okien i drzwi z tworzyw sztucznych.

www.shuring.pl
 


ARTEC FENSTER

Artec Fenster jest dystrybutorem kompleksowych rozwiązań do okien PCV, poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną jeden z największych dostawców w Europie.

www.arteconline.com
 


SATEL

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze.
 

http://www.satel.pl/index.php
 


DRUTEX

DRUTEX S.A. jest  największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi, fasady z drewna i aluminium. DRUTEX S.A. jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne.

www.drutex.pl


TBM

TBM jest liderem w dystrybucji akcesoriów do produkcji okien, drzwi oraz mebli na rynku rosyjskim. Corocznie rozwija on swoją działalność tworząc kolejne oddziały, filie oraz przedstawicielstwa na nowych obszarach swojego działania. W ostatnim okresie swoją działalność i wpływy firma TBM rozszerzyła na rynki Dalekiego Wschodu i Kazachstanu.

http://www.tbm.ru
 


Proplex

Proplex jest  firma należąca do grupy PROPLEX, która zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów do produkcji aluminiowych i plastikowych okien oraz drzwi na rynku rosyjski. Okna są produkowane z materiałów na bazie wiodących austriackich technologiach. 

http://www.proplex.ru


VICOLINE

VICOLINE jest największym dystrybutorem na rynku ukraińskim najwyższej jakości akcesoriów i okuć budowlanych europejskich producentów.

http://www.vicoline.com.ua
 


WISŁA CORPORATION

Firma jest znaczącym w Europie dystrybutorem akcesoriów do produkcji okien i drzwi.

http://www.wisla-tbm.pl


Barbier

 

Firma Barbier –jest dystrybutorem akcesoriów budowlanych i meblowych  na terenie Belgii i Luksemburga. Celem firmy jest zagwarantowanie wysokiej jakości oferowanych produktów oraz zapewnienie optymalnego serwisu obsługi klienta, dlatego też firma Barbier poprzez współpracę z producentami akcesoriów z branży budowlanej posiadającymi certyfikaty ISO zapewnia wysoki standard usług i produktów.
 
www.barbier.be


ACBAT

Acbat zajmuje się dystrybucją akcesoriów budowlanych do producentów stolarki PCV i aluminuim na terenie Francji.Poprzez szeroko rozwinięty dział obsługi klienta oraz dział logistyki firma zapewnia kompleksową realizację dostaw.W celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanych produktów firma ta od kilkudziesięciu lat współpracuje z grupą producentów akcesoriów budowlanych realizujących proces produkcji wg procedury ISO, a tym samym spełniających wymagania jakościowe rynku francuskiego

www.acbat.fr


 

SPARTA sp. z o.o.

  
SPARTA sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją okuć budowlanych i narzędzi. Obszarem jej działania jest rynek krajowy, a także kraje europejskie. Poprzez szeroko rozwinięty dział obsługi klienta oraz dział logistyki firma zapewnia kompleksową realizację zamówień.
Firma SPARTA posiada certyfikat zarzadzania jakością ISO 9001:2000
 
 

  

 LEGBUD GARGULA

Firma LEGBUD GARGULA jest obecnie jednym z największych polskich producentów bram garażowych, garaży wolno stojących oraz ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych.
Do głównych marek firmy LEGBUD GARGULA należą: brama uchylna GARSTA, brama segmentowa FUTURE oraz ogrodzenia ekoPARADA czy ekoNORMA.
Firma posiada doskonale rozbudowaną siec kilkuset punktów handlowych na terenie kraju oraz odbiorców w wielu krajach zagranicznych.
Wyroby firmy LEGBUD GARGULA charakteryzują się wysoką jakością za przystępną cenę.
 
 
 
 
 
 

Firma  |  Nasza oferta  |  Polecamy  |  Gdzie kupić  |  Partnerzy  |  Fundusze europejskie  |    |  Kontakt