FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flash'a. Zainstaluj FlashPlayera.

Twoja przegldąrka nie obsługuje Flash'a. Zainstaluj FlashPlayera.

Firma

 Informacje o firmie
 Historia
 Władze Spółki
 Profil działalności
 Park maszynowy
 Certyfikaty, nagrody, wyróżnienia
 Deklaracje zgodności
 Regulamin reklamacji FAM-Technika Odlewnicza Sp. z o.o.
 Aktualnci
 Dane spółki
 Praca w FAM
 Praca w FAM - Do pobrania
 Aktualne oferty pracy
 Ogólne warunki sprzedaży
 Owiadczenia i cele dostawcw
 Ochrona własności Intelektualnej

Newsletter

Strona główna > Firma > Aktualne oferty pracy

FAM - Technika Odlewnicza Sp. z o.o., jest firmą ekspansywnie działający od 60 lat na rynkach europejskich.

Lider w branży odlewniczej zajmujący się produkcją wysokiej jakości okuć budowlanych i akcesoriów meblowych oraz produktów specjalistycznych dla branż; motoryzacyjnej, AGD, elektro-narzędziowej, sanitarnej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności oraz wcześniejsze doświadczenia zawodowe w budowaniu swojej kariery i powiększaniu potencjału naszej firmy. Jesteśmy wymagający, lecz w zamian oferujemy odpowiednie wsparcie, nasi pracownicy stanowią bowiem dla nas naszą największą wartość - z myślą o nich więc zapewniamy szerokie pakiety szkoleń, wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne, planujemy ścieżki ich kariery i rozwoju.

Uważamy, że człowiek najbardziej efektywnie rozwija się podejmując nowe wyzwania.
W FAM – Technika Odlewnicza  rozwój pracowników odbywa się poprzez zwiększający się zakres odpowiedzialności na ich stanowiskach, udział w łączących różne obszary projektach oraz awansie.

FAM - Technika Odlewnicza Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowiska:

Referenta ds. elektroenergetycznych i elektrycznych w Służbach Utrzymania Ruchu.

Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Specjalisty lub Mistrza.

Wymagania:

Wykształcenie:

-   średnie lub wyższe techniczne najlepiej o kierunku elektrycznym lub energetycznym,

- świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych co najmniej do 1kV.

Umiejętności: Kierowanie zespołem ludzi, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, praca w zespole.

Cechy osobowe: Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, zdolność pracy pod presją czasu.

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

- Nadzór nad urządzeniami energetycznymi wraz z ich instalacjami oraz monitorowanie ich stanu technicznego.

- Planowanie i nadzorowanie prowadzenia przeglądów okresowych, prac konserwacyjnych i remontowych.

- Diagnozowanie i analizowanie awarii w celu ich eliminacji i zapewnienia właściwych działań prewencyjnych.

- Współpraca z firmami zewnętrznymi i serwisami urządzeń technicznych,

- Aktywny udział w zakładowym programie usprawnień w zakresie redukcji zużycia mediów energetycznych;

Warunki pracy: praca na jedną zmianę, dyspozycyjność poza godzinami pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce,

- możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,

- pracę w kompetentnym zespole, w przyjaznej atmosferze,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat; atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

Osoby posiadające doświadczenie lub wykształcenie zawodowe związane z ofertą racy prosimy o składanie podań i CV w siedzibie spółki w Dziale Organizacyjno-Prawnym albo przesyłanie ich pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@fam-to.pl lub pocztą na adres:

Kadry
FAM – Technika Odlewnicza Sp. z o.o.
ul. Polna 8
86-200 Chełmno

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity - DZ. U. 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Spółka zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Przedstawiciel Handlowy.

Główne obowiązki:

Na początkowym etapie:
•    utrzymywaniu kontaktów telefonicznych, e-mailowych i osobistych z klientami;
•    poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
•    tworzenie baz potencjalnych klientów;
•    gromadzenie informacji rynkowych od klientów;
•    budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie;

Po okresie próbnym:
•    negocjacje handlowe z klientem;
•    prowadzenie procesu ofertowego;
•    realizacja projektów sprzedażowych;
•    realizacja działań marketingowych firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:
•    wykształcenie minimum średnie;
•    dobra znajomość (poziom C1) języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
•    podstawowa znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office (zwłaszcza Word i Excel);
•    prawo jazdy typu B;

•    wysoka komunikatywność, kultura i organizacja pracy;
•    umiejętność pracy pod presją czasu;
•    dobrze rozwinięta zdolność pracy w zespole;
•    odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

Dodatkowe atuty:
•    doświadczenie w zakresie sprzedaży, zwłaszcza B2B;
•    znajomość języków obcych innych niż wskazane wyżej.

Oferujemy:
•    pracę w profesjonalnym zespole,
•    możliwości współpracy z dużymi koncernami międzynarodowymi,
•    motywacyjny system wynagrodzenia (umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, po pozytywnym wyniku okresu próbnego umowa na czas określony - minimum rok);
•    możliwość rozwoju zawodowego w dużej spółce kapitałowej.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@fam-to.pl.

Firma  |  Nasza oferta  |  Polecamy  |  Gdzie kupić  |  Partnerzy  |  Fundusze europejskie  |    |  Kontakt